4 груд. 2022

До уваги батьків та педагогів!

Запрошуємо взяти участь у чотирьох міжнародних дитячих конкурсах: конкурс «Єгипет очима дітей світу», конкурс іграшок ручної роботи, конкурс фотографій, конкурс «Африка очима дітей світу».
4 груд. 2022

Північний сусід жодним чином не може зірвати підготовку українців до чарівного свята – Різдва Христового.

Національний банк України вирішив додати різдвяного настрою дітям та створив наш перший адвент-календар в онлайн-форматі. В ньому вони будуть дарувати вихованцям фінансові знання.

4 грудня — Міжнародний день обіймів

У цей день варто звернути увагу дітей на невербальні засоби спілкування, пояснити малятам, наскільки вони важливі, дати змогу відчути це.

Стартував Марафон добрих справ

до 19 грудня 2022 року Національний банк України разом із партнерами запрошує навчальні заклади долучитися до Марафону.

3 грудня-Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями.

3 грудня — Всесвітній день комп’ютерної графіки

Святкування організовується таким чином, що участь у ньому може взяти кожен охочий, навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від місць проведення заходів. Для цього потрібні лише комп’ютер та інтернет.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Розпочато Районну акцію «Герої України», що присвячена Дню Збройних сил України.

Рекомендації для батьків

Чому під час війни важливо дбати про здорове харчування?

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року.
1 груд. 2022

1 Грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.