29 груд. 2022

поради психолога

Чи варто відзначати зимові свята в умовах війни?
28 груд. 2022

Поради для батьків

Про безпеку дітей взимку
28 груд. 2022

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ЯК «В ОЧІКУВАННІ» ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ

Понад 300 днів Україна перебуває в правовому режимі воєнного стану. Попри небезпеки з боку рф українці в єдності продовжують обороняти усі фронти. Для підтримки кожного МОН у межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за ініціативою першої леді України Олени Зеленської надає поради та рекомендації.
27 груд. 2022

До уваги!

Оновлено протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
27 груд. 2022

ТОП 10 САЙТІВ ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Онлайн-освіта для малят
26 груд. 2022

Про дотримання антикорупційного законодавства Лист МОН № 1/15571-22 від 21.12.22 року

21.10.2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції оновило Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції.

26 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ПОДАРУНКІВ

Свято виникло у Великій Британії та пов’язаних з нею країн Британської співдружності та з часом розповсюдилося світом. День подарунків (англ. Boxing Day) — свято, що відзначається у Великій Британії та країнах Британської співдружності націй: Австралії, Новій Зеландії, Канаді, а також в Кірибаті, Самоа та ін. «День подарунків» відзначається у цих країнах щорічно 26 грудня,
26 груд. 2022

Діти району відвідали казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла»

Наближається Новий 2023 рік. Лічені дні залишилися до свята. Новорічна, таємнича атмосфера панує зараз на станції метро Університет. Діти Київського району отримали чудовий подарунок від Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова: відвідали казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла», яка подарувала їм яскраві враження, веселий настрій та позитивні емоції.
25 груд. 2022

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром розпочнеться довгоочікуваний період новорічних та різдвяних свят, але часто недотримання правил безпеки під час Новорічних свят може стати причиною трагедії. Отже, якщо ви хочете весело і без пригод відпочити, зверніть увагу на деякі правила під час підготовки до домашньої урочистості.
25 груд. 2022

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Рекомендації для педагогів з питань мінної безпеки від ЮНІСЕФ