Інформація для педагогів

14 грудня 2022 року відкрито доступ до матеріалів вебсемінару за темою «Організація моніторингової діяльності в закладах освіти» (в асинхронному форматі) у межах Школи моніторингу якості освіти «Практичні аспекти моніторингової діяльності на місцевому рівні та в закладах освіти».

В очікуванні святого Миколая

Незабаром до нас на поріг завітають чарівні зимові свята. Першим порадує діток святий Миколай. Де б не знаходились ви з малятами, радимо вам долучитися до традицій нашого народу. Розкажіть ще до свята дітям, про те, що Миколай Чудотворець приходить проти ночі 19 грудня та кладе саме слухняним діткам під подушку смаколики, подаруночки. Пропонуємо заздалегідь розучити з донькою чи синочком прохання до святого Миколая.
14 груд. 2022

Волонтерська діяльність працівників закладу дошкільної освіти

Організація харчування незахищених категорій населення
13 груд. 2022

13 грудня весь світ відзначатиме День дитячого телебачення і радіомовлення.

Другу неділю грудня оголосили святковою датою представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Канні у квітні 1994 року.

Поради для батькам

Під час подорожі найкращій час для розвитку з Розумниками
13 груд. 2022

Буклет “Підтримайте дитину грою”

за допомогою яких батьки можуть підтримати дітей та відволікти їх під час надзвичайних ситуацій
12 груд. 2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ОСВІТЯН !!!

Завершилася Районна акція «Герої України»
12 груд. 2022

Світловидбиваюча стрічка - безпека в темну пору року.

Сьогодні дошкільнята закладу та співробітники, які знаходяться в м.Харкові та Харківській області отримали світловідбивну стрічку.

6 фраз, які можуть травмувати дитину
11 груд. 2022

11 грудня — Міжнародний день гір

У цей день ООН, громадські діячі та вчені привертають увагу суспільства до розвитку гірських регіонів планети та необхідності надання допомоги їх населенню. Нині все ширше визнається, що гори є уразливими екосистемами, які мають глобальне значення для всієї планети як джерело прісної води, місце розповсюдження унікальних тварин і рослин. У горах також зберігається культурна спадщина людства. Це популярне місце відпочинку і туризму.