22 груд. 2022

Поради для батьків

У брошурі наведені основні правила здорового харчування та пояснення щодо необхідних мікроелементів для здоровʼя батьків та дитини.

День ліхтарика

21 грудня у всьому світі відзначається День ліхтарика.
21 груд. 2022

Під час війни, як ніколи, важливий звʼязок зі своєю дитиною. А як краще його налагодити?

Книга креативності — це місце самовираження, розвитку та розваги для дітей. Завдання з малювання допоможуть виявити почуття дитини та прищепити їй нові корисні звички.

День народження кросворду

Щорічно 21 грудня світ відзначає День народження кросворду. Батьком цієї захоплюючої гри став газетяр з Нью-Йорку – англієць за походженням Артур Вінн. На прохання видання “New York Word” у 1913 році він вигадав нову гру, яка мала б зацікавити якомога більше читачів найрізноманітніших професій, статусів та інтересів.
20 груд. 2022

Методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти»

Міністерство освіти і науки України надало методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти» (лист МОН від 20.12.2022 року №1/15511-22).
20 груд. 2022

Уміння логічно мислити – одна з навичок, потребу в якій важко переоцінити. І водночас її легко опанувати ще в дошкільному віці!

Щоб розвинути в дитини логічне мислення, доповніть щоденні заняття вправами із застосунку «НУМО розвивальні ігри». Граючись малюк може сортувати предмети за кольорами чи розмірами, поєднувати причини й наслідки, вибудовувати послідовну оповідь і водночас ефективно «прокачувати» логіко-математичну навичку.
19 груд. 2022

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая!!!

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая від міського голови Ігоря Терехова отримали вихованці нашого закладу дошкільної освіти. Цьогоріч діти, як ніколи, чекають справжніх свят. Тепер вони неабияк вірять, що найстрашніше – позаду й залишиться у цьому році, а попереду – лише мир, спокій та новорічне диво.
19 груд. 2022

Святий Миколай творить дива !!!

День Святого Миколая - це свято, на яке чекають не тільки всі діти, а й дорослі!
16 груд. 2022

До уваги батьків!

Комітет з питань цифрової трансформації повідомляє про безоплатне навчання для дошкільнят на онлайн-платформі "Оptima kids"
15 груд. 2022

поради психолога

Що таке панічні атаки? Як допомоги вашій дитині подолати цей стан.