17 січ. 2023

17 січня — День дитячих винаходів

Чи знаєте ви, що об’єднує водні лижі, хутряні навушники, фруктове морозиво на паличці й шрифт Брайля? Всі ці предмети були винайдені дітьми! Щороку більше 500 тис. дітей і підлітків винаходять різні гаджети та ігри, створюють і модифікують роботів і техніку. І дитячі винаходи, поза сумнівом, роблять наше життя зручнішим.
16 січ. 2023

поради психолога

Якщо постраждав хтось із членів сім'ї, як пояснити це дитині?
16 січ. 2023

День Льодовара - 16 січня

Процес варіння льоду» дуже кропіткий...16 січня всі заливщики льоду – і професійні, які працюють на великих льодових аренах, і любителі, заливають ковзанки у дворах для дітвори, – відзначають своє професійне свято, передає Ukr.Media. Ця дата для нього була обрана не випадково – саме 16 січня 1901 року народився американський інженер Френк Замбони, який винайшов ресурфейсер – льодовий комбайн для відновлення льоду на ковзанках (до винаходу це робилося вручну).
15 січ. 2023

YouTube канали для дітей

Розвиваючі та навчальні відео, мультики та аудіоказки для вашого малюка
13 січ. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ОСВІТЯН !!!

рекомендації для профілактики грипу та ГРВІ.

Поради для батьків

Як одягти дитину взимку, аби було тепло, зручно та безпечно

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Через зниження температури та ожеледицю збільшується статистика травмувань.
12 січ. 2023

12-СІЧНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНЬКИ!

Сьогодні, 12 січня, в Україні святкують Всесвітній День дочки. Незважаючи на те, що це не офіційне свято, з кожним роком воно стає дедалі популярнішим.

Челендж до Дня Соборності

«Тільки в єдності наша сила»

Поради для батьків

Як заохотити батьків читати дітям вголос, виховати любов до літератури та проводити час разом?