20 січ. 2023

МОН України: ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ?

Освітній проєкт #stop_sexтинг регулярно пропонує навчальні матеріали для дітей та дорослих з метою їхнього захисту від сексуального насильства та експлуатації у цифровому середовищі, а також безпеки офлайн під час війни.
19 січ. 2023

поради психолога

Як навчити дитину бути чесною?
19 січ. 2023

Поради для батьків

Як швидко допомогти дитині пережити стрес

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Тривалі відключення світла у домівках можуть стати причиною виникнення надзвичайних подій. Звісно, якщо не дотримуватися правил безпеки.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СНІГОВИКА

За християнською легендою сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба. І сніговички ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому, коли зі снігу ліпили маленького сніговичка, йому шепотіли свої сокровенні бажання.
18 січ. 2023

Правила безпеки купання в ополонці

Безпека життєдіяльності в умовах воєнного стану
17 січ. 2023

поради психолога

Швидкі дії, як вплинути на спокій!
17 січ. 2023

17 січня — День дитячих винаходів

Чи знаєте ви, що об’єднує водні лижі, хутряні навушники, фруктове морозиво на паличці й шрифт Брайля? Всі ці предмети були винайдені дітьми! Щороку більше 500 тис. дітей і підлітків винаходять різні гаджети та ігри, створюють і модифікують роботів і техніку. І дитячі винаходи, поза сумнівом, роблять наше життя зручнішим.
16 січ. 2023

поради психолога

Якщо постраждав хтось із членів сім'ї, як пояснити це дитині?
16 січ. 2023

День Льодовара - 16 січня

Процес варіння льоду» дуже кропіткий...16 січня всі заливщики льоду – і професійні, які працюють на великих льодових аренах, і любителі, заливають ковзанки у дворах для дітвори, – відзначають своє професійне свято, передає Ukr.Media. Ця дата для нього була обрана не випадково – саме 16 січня 1901 року народився американський інженер Френк Замбони, який винайшов ресурфейсер – льодовий комбайн для відновлення льоду на ковзанках (до винаходу це робилося вручну).