5 січ. 2023

До уваги!

На випадок виведеня з ладу критичної інфраструктури надаємо Вам інформацію про пункти незламності у Київському районі м.Харкова
4 січ. 2023

Гігієна під час війни
4 січ. 2023

УВАГА!

Запрошуємо до участі у конкурсі щедрівок родини вихованців!
3 січ. 2023

УВАГА!

ВІДЕОКОНКУРС НОВОРІЧНИХ ЩЕДРІВОК!!!!!
3 січ. 2023

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області".

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2022 року
2 січ. 2023

Курси підвищення кваліфікації у 2023 році

Педагогам для ознайомлення з програмою курсів підвищення кваліфікації у 2023 році на платформі інститутів післядипломної педагогічної освіти.
2 січ. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ОСВІТЯН !!!

Дитяче харчування під час війни
1 січ. 2023

Зимові завдання для дошкільників!!!

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам новорічні робочі зошити «Зимові завдання для дошкільників» допоможе дорослим грамотно організувати дозвілля для своєї дитини

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ОСВІТЯН !!!

Якщо бачите дитину без дорослих: поради для громадян, волонтерів та батьків Поради як допомогти самотній дитині та що робити, щоб дитина не загубилася.
1 січ. 2023

Що переглянути з дітьми на новорічні свята.

Новорічні свята наближаються! Прем'єра другого сезону мультсеріалу "ТОТО" Песик Тото з друзями дізнаються багато цікавого про Україну і заспівають улюблену пісню! Перегляньте разом з дітьми.