11 груд. 2022

До уваги батьків та освітян!!

Освітній серіал про протидію булінгу «Школа без цькувань» На платформі «Дія.Цифрова освіта» вийшов новий освітній серіал про протидію булінгу «Школа без цькувань», який цілісно розкриває явища цькування та пропонує доказові підходи його протидії.
11 груд. 2022

Як батькам зміцнити імунітет родину взимку та ще й в надскладних умовах? Що є базовими складовими здорового способу життя? Чому не варто нехтувати відпочинком особливо в умовах війни?

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Президент Володимир Зеленський напередодні підписав відповідний указ, згідно з яким День прав людини в Україні відтепер відзначатимуть щороку 10 грудня.
10 груд. 2022

Гарячі лінії для отримання безкоштовної психологічної допомоги

Номери «гарячих ліній» допомоги

Поради для батьків

Безпека в кіберпросторі

9 ГРУДНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

Міжнародний день боротьби з корупцією — відзначається 9 грудня, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН.

9 ГРУДНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ЗЛОЧИНУ ГЕНОЦИДУ

Міжнародний день пам'яті жертв злочинів геноциду було започатковано у вересні 2005 року резолюцією Генасамблеї ООН. Ця дата обрана невипадково: саме 9 грудня 1948 року була ухвалена Конвенція про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

УВАГА! КОНКУРС!

Міністерство внутрішніх справ оголошує конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з MBC»
8 груд. 2022

Шановні батьки!

Запрошуємо вас із дітьми на вечірні історії щопонеділка, щосереди та щоп*ятниці о 20:00 за Києвом на безкоштовній основі!
8 груд. 2022

10 фактів про українські казки, які ви не знали

Які герої найчастіше зустрічаються в українських казках.