Шановні батьки!

8 груд. 2022
Запрошуємо вас із дітьми на вечірні історії щопонеділка, щосереди та щоп*ятниці о 20:00 за Києвом на безкоштовній основі!

організація Montessori.UA   започаткувує щотижневі Storytimes, де по понеділкам і середам можна буде послухати казки українською, а по п*ятницям - англійською. Стартуємо вже завтра

Чому історії корисні для дітей? Діти молодшого віку (4-7 років) мають набагато глибший травматичний вплив на їхню свідомість під час війни. Історії можуть мати терапевтичну/зцілювальну роль, оскільки через них дитина дізнається про різноманітні рольові моделі, дозволяє емоціям вивільнитися та має можливість поспілкуватися з однолітками.