1 груд. 2022

Заходи життєзабезпечення та безпеки при відсутності електропостачання

важлива інформація
30 лист. 2022

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
30 лист. 2022

ПОРАДИ ВІД ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ: МОН РОЗРОБИЛО ІНФОРМАЦІЙНИЙ КОМІКС ДЛЯ ДІТЕЙ У ВОЄННИЙ СТАН

це збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.

Всесвітній день домашніх тварин

Поговоріть з дітьми про те, що поряд з ними не просто “живі іграшки” — хатні тваринки потребують тепла й турботи господарів. Розкажіть малятам про особливості догляду та правила безпечного поводження з домашніми тваринами. Нехай кожна дитина розкаже про свого улюбленця, зробить щось приємне для нього.
29 лист. 2022

Всесвітній день слова " Ласкаво просимо"

Щороку 29 листопада відзначається Міжнародний день виразу "Ласкаво просимо ".

Нетипова поведінка дитини

Поради для батьків

29 листопада — Всесвітній день інформації

Цей день нагадує людству про важливість якісної, доступної інформації, необхідність дбайливо її зберігати і передавати. Це чудова нагода разом з дітьми глибше розібратися в тому, що таке інформація, звідки вона береться, якою буває та чим корисна. Зверніть увагу малят на те, що інформація може стати небезпечною, якщо з нею поводитися необережно.

поради психолога

10 фраз, які можна сказати дитині, що плаче «Досить ревіти!»

28 листопада Всесвітній день милосердя

Ініціатором заснування цього гуманного свята виступив індійський поет, журналіст та громадський діяч – Прітіш Нанді.
28 лист. 2022

Психологічна допомога: як дитині подолати страх темряви

Під час довгого перебування без електроенергії, деякі діти відчувають тривогу чи страх через темряву, яка оточує звідусіль. Саме тому батьки мають вміти заспокоїти дитину завдяки порадам психологів