8 груд. 2022

«ТИХІ» ІГРИ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ ВІДНОВИТИ ЕМОЦІЙНИЙ СТАН ДІТЕЙ

Експерти Українського інституту розвитку освіти разом з ЮНІСЕФ підготували збірку ігор, що стане в пригоді батькам

До уваги педагогів!

Запрошуємо опанувати навички та техніки першої психологічної допомоги та емоційної підтримки від міжнародних експертів для застосування під час навчального процесу.

Таємниці української хустки

7 грудня День української хустки — неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Свято започатковане в Україні в 2019 році.

7 грудня — Міжнародний день цивільної авіації

Розкажіть дітям, якими бувають літаки, хто ними керує і які якості для цього потрібні, а також разом з ними поміркуйте про те, для чого у повсякденному житті потрібна цивільна авіація.
6 груд. 2022

Як допомогти дитині стати більш зосередженою

Поради психолога для батьків

День Збройних сил України

Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Консультація для педагогів

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології

Всеукраїнський Тиждень права

Важливість правової освіти українців

Міжнародний день волонтера

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

Консультація для батьків

Техніки зцілення дітей