24 лист. 2022

Захистіть дитину від наслідків воєнного стану!

Захистити дитину від наслідків воєнного стану вам допоможе пам'ятка, розроблена психологами.

ДЕНЬ ПОДЯКИ

Свято з тривалою історією, що відзначається у багатьох країнах світу і переважно пов’язане із закінченням сільськогосподарських робіт. Головна мета - подякувати Богові за врожай та допомогу у вирощенні врожаю та за усі досягнення нації упродовж року. Відзначається щорічно в останній четвер листопада.

ДЕНЬ ЗАВОЮВАННЯ ДРУЗІВ

ДЕНЬ ЗАВОЮВАННЯ ДРУЗІВ Це свято (у дослівному перекладі з англійської — День завоювання друзів і здійснення впливу на людей) відзначається в США щорічно 24 листопада, в день народження відомого американського психолога і письменника Дейла Карнегі, автора бестселера “Як здобувати друзів і впливати на людей”.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБУВАННЯ ГРОМАДЯН НА ПУНКТІ ОБІГРІВУ
23 лист. 2022

Як діють карантин та протиепідемічні норми під час війни

Як і до 24 лютого, так і зараз закликаємо не створювати додаткове навантаження на лікарів, які вже третій рік працюють на фронті: спершу лікуючи хворих на COVID-19, а зараз – рятуючи поранених внаслідок бойових дій. Бережіть себе, за можливості уникайте великих скупчень людей та носіть маску.
22 лист. 2022

Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» щорічно проводиться з 25 листопада до 10 грудня включно
22 лист. 2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Абетка безпеки» від ДСНС
21 лист. 2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ОСВІТЯН !!!

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підтримання бойового духу воїнів Збройних сил України Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України ініціює проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»

21 листопада — Всесвітній день телебачення

Всесвітній день телебачення
21 лист. 2022

21 ЛИСТОПАДА - День Гідності та Свободи!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.