9 лист. 2022

9 листопада − День української писемності та мови

Кожного року, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови. Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.
8 лист. 2022

Отруєння грибами!!!!

Інформація від ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Звертаємо вашу увагу на те, що з вересня 2022 року різко зросла кількість отруєння дикорослими грибами серед населення країни. Особливе занепокоєння викликають випадки отруєння дітей, зокрема протягом вересня 2022 року 11 дітей отруїлися після вживання дикорослих грибів або страв з них.
8 лист. 2022

Радіодиктант національної єдності–2022

Метою радіодиктанту є не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України в усьому світі. Цьогоріч «Суспільне мовлення» запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.
7 лист. 2022

8 листопада 2022 року з метою ознайомлення з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6 (7) років до навчання в умовах сучасної школи відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців НАПН України, спеціалістів МОН та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти.
5 лист. 2022

До уваги педагогів!

Вебінар для педагогів
4 лист. 2022

Консультативні практичні матеріали

Правила надання першої домедичної допомоги» в умовах воєнного стану
3 лист. 2022

Психологічне здоров’я: важливі кроки для підтримки дитини під час повітряних тривог

Під час повітряних тривог, коли чутно вибухи, дуже важливо підтримати дитину, аби уникнути у неї психологічної травми.
2 лист. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2022 року
1 лист. 2022

Психологічна підтримка: новий серіал на Дія.Цифрова освіта

Психологічний стан та здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Велика кількість людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах. Ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни.
31 жовт. 2022

Челендж до Дня української писемності та мови

Любіть та цінуйте свою рідну мову Шановні батьки наших вихованців! Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно чувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Любіть та цінуйте свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом! Запрошуємо вихованців ЗДО взяти участь у челенджі до Дня української писемності та мови.