17 лист. 2022

Поради, що робити коли зникло опалення

Для того, аби пройти складний опалювальний сезон в умовах воєнного стану та заощадити на опаленні, варто зменшити теплові втрати в домівках.

Всесвітній день ґудзиків

Цікаве свято, про яке неодмінно здогадуються, а може навіть знають професійні кравці і їх уважні клієнти – “Всесвітній День ґудзиків”, відзначається щорічно 16-го листопада.

З 14.11.2022 - 20.11.2022 проведення 2-го етапу Тижня
16 лист. 2022

Групи психологічної підтримки для підлітків, педагогів, практичних психологів та батьків

16 листопада о 15.00 на платформі ZOOM працює група супервізійної та психологічної підтримки педагогів та практичних психологів
15 лист. 2022

15.11.2022 року о 15.00 на платформі Zoom працює група психологічної підтримки для для підлітків.
14 лист. 2022

16 листопада - всесвітній день гудзиків

Шановні батьки та дошкільнята, запрошуємо Вас взяти участь у відзначенні цього дня і виготовити поробку з гудзиків.
14 лист. 2022

В пам'ять про Юлію Здановську

У місті Київ з’явилась вулиця харків’янки Юлії Здановської. Київська міська рада таким чином вшанувала ім’я волонтерки, яка загинула 03 березня 2022 після обстрілу будівлі Харківської обладміністрації на вул. Сумській. Юлія починала навчатися на театральному відділені Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв».У 2021 році долучилася до проекту «Навчай для України», бо завжди мріяла бути вчителькою. Їй було тільки 21 рік.
13 лист. 2022

Розвиваємо мовлення з НУМО

Діти вчаться розмовляти, наслідуючи дорослих, тож радимо приділяти особливу увагу спілкуванню з дошкільням. А щоб розвиток мовлення був ефективніший, використовуйте інтерактивні вправи в застосунку «НУМО розвивальні ігри»!
13 лист. 2022

Як впоратись дитині з панічними атаками

Через жахливі події сьогодення діти можуть бути наляканими і періодично відчувати напади панічних атак. Перший крок до їхнього подолання — дізнатися причину. Запитайте в дитини, як вона почувається та що викликало в неї тривогу. Якщо ваша дитина втрачає контроль через панічну атаку, то дитині потрібно допомогти «заземлитися». Ось, що ми можете зробити
12 лист. 2022

А якщо не буде опалення? План дій ХОВА

ХОВА опублікувала рекомендації для мешканців Харкова та області про те, що робити якщо у місті будуть проблеми із централізованим опаленням.