Поради від ДСНС

Інфографіка ДСНС: поради на випадок відключення води, тепла та електрики

Хаппі та її суперсила

Перший мультфільм в Україні про онлайн безпеку дітей 5-10 років
20 лист. 2022

20 листопада — Всесвітній день дітей!

Це день світового братерства і взаєморозуміння між дітьми та заради дітей.
20 лист. 2022

Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану

З 14по 20 листопада 2022 року в Україні проходить 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.
19 лист. 2022

Якщо внаслідок ворожої агресії зникло світло та мобільний зв'язок

Під час вимкнення світла у українців може зникати мобільний інтернет і навіть зв'язок. Що робити, якщо виникла така проблема, нагадують у Держспецзв'язку, Державній службі надзвичайних ситуацій і Міністерстві цифрової трансформації України.
18 лист. 2022

18 листопада – відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

18 лист. 2022

Мирного всім дня! Всім натхнення, добра, щоб вистачило електроенергії для праці та енергії для творчості!

До вашої уваги поради батькам "Ігри в темряві"
18 лист. 2022

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ! Про проведення заходів в закладах освіти на тему благодійності в межах міжнародного благодійного руху “Щедрий вівторокˮ

Мета заходів: поширити культуру благодійності, яка є складовою фінансової грамотності, серед молоді та підвищити фінансові навички благодійників-освітян. Ініціатива покликана заохочувати дітей до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління. Із 21 листопада до 19 грудня 2022 року Національний банк України разом із партнерами буде проводити Школу благодійності для педагогів та Марафон добрих справ для закладів освіти. Термін проведення Марафону: з 29 листопада до 19 грудня 2022 року.
18 лист. 2022

Групи психологічної підтримки для підлітків, педагогів, практичних психологів та батьків

18 листопада о 15:00 на платформі ZOOM працює група супервізійної та психологічної підтримки для батьків
17 лист. 2022