5 жовт. 2022

Якщо хочеться додому

Поради щодо стабілізації психологічного стану батьків та дітей, які залишили свої домівки
4 жовт. 2022

Поради для батьків

Як підтримати дітей у часи невизначеності та стресу
3 жовт. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2022 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2022 року.
2 жовт. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

2 жовт. 2022

Герої сучасності - "Долоньки побажань"

Дошкільний заклад приймає активну участь в акції Герої сучасності "Долоньки побажань", в якій діти виражають свою подяку ЗСУ за мирне небо над головою.
30 вер. 2022

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн-уроки для дошкільнят

В Україні триває війна. Ми намагаємося вижити у цій страшній реальності та відвозимо дітей подалі від бойових дій. Щоб підтримати малюків та зайняти їх справою, команда Mr.Leader запустила Всеукраїнський перший дитячий садок онлайн. Активісти безплатно дають доступ усім охочим. Ви зможете хоч якось розважити дітей, а також вони матимуть корисні знання. Сьогодні це дуже важливо, тому що привести свої емоції у стан, більш-менш наближений до нормального, можна, якщо відвернути увагу на буденні та цікаві речі.
29 вер. 2022

Благодійна акція «Смілива гривня»

Друзі! Оголошуємо "мобілізацію" монет на допомогу ЗСУ! Наш колектив бере участь в акції "Смілива гривня", яку організовує Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть українській армії. З "01 " жовтня по "25 " жовтня у нашому вестибюлі стоятиме пляшка, в яку усі охочі можуть кидати монети. У межах акції "Смілива гривня" приймаються банкноти та монети, якими можна розраховуватися (монети 10, 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, 10 гривень). Відправте свої монети на фронт! Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це 10 коп! Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!
26 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля

Щиро вітаємо з професійним святом керівників закладів, вихователів, методистів, музичних керівників, інструкторів з фізкультури та всіх-всіх працівників дошкільної освіти – неймовірних людей, які разом з батьками українських дітлахів знайомлять їх із чудовим світом життя.
23 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля

23 вересня о 10.00 запрошуємо приєднатися до урочистостей з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля «Сучасне дошкілля під крилами захисту».
22 вер. 2022

До уваги педагогів! Фасилітований онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі».

Адміністраторам, вихователям та практичним психологам закладів дошкільної освіти пропонують долучитися до фасилітованого онлайн-курсу «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі», який розроблений в межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».