ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн-уроки для дошкільнят

30 вер. 2022
В Україні триває війна. Ми намагаємося вижити у цій страшній реальності та відвозимо дітей подалі від бойових дій. Щоб підтримати малюків та зайняти їх справою, команда Mr.Leader запустила Всеукраїнський перший дитячий садок онлайн. Активісти безплатно дають доступ усім охочим. Ви зможете хоч якось розважити дітей, а також вони матимуть корисні знання. Сьогодні це дуже важливо, тому що привести свої емоції у стан, більш-менш наближений до нормального, можна, якщо відвернути увагу на буденні та цікаві речі.

Проводьте час з Mr.Leader весело та з користю

«ЦИБУЛИННІ ТА СТЕБЛОВІ ОВОЧІ»  2-3 роки

Цибуля, спаржа, селера та інші корисні овочі сьогодні стануть на крок ближче до малят. Всі батьки мріють про те, що їх діти будуть мати корисні звички у харчуванні. Тож цікаве знайомство з овочами може стати гарним фундаментом міцних стосунків зі здоровою їжею.

Сьогодні дитина матиме можливість «підстригти цибулю», провести досліди з овочами, зробити паперову спаржу, пограти в «Овочевий магазин», помалювати за допомогою стебла селери, приготувати власноруч овочевий сік.

«СТРАВИ ІЗ ОВОЧІВ»  3-4 роки

Багато овочів зазвичай вживаються в їжу сирими, тоді як інші готуються різноманітними способами. Велика кількість страв, що включаються в щоденний раціон  готується саме з овочів: борщі, салати, овочі на пару, пюре, рагу, овочеві супи, овочі на грилі, навіть десерти. Готуйте разом з дитиною.

Дитина отримає посилку від лісових звірят, розсортує овочі за кольорами, зіграє в гру з імітацією процесу консервування овочів, навчиться заморожувати овочі, прийме участь в приготуванні справжнього українського борщу та овочевого салату, навчиться правильно сервірувати стіл.

«КОНСЕРВУЄМО ТА ЗАМОРОЖУЄМО ОВОЧІ»  4-5 років

Багато видів овочів зазвичай вживаються в їжу сирими, інші піддають різним видам кулінарної обробки. Традиційним способом приготування овочів є їх консервація і соління на зиму, а новітнім – заморожування в морозильній камері. Не всі діти оцінюють смак консервованих овочів, але їм може сподобатися сам процес консервування.

Разом з дитиною порахуйте овочі в банках, зробіть аплікацію, змайструйте гру з горошинами та кукурудзою, долучіть дитину до справжнього процесу консервації та заморозки овочів, повторіть цифри та назви геометричних фігур у веселих дидактичних іграх.

«ЗБІР ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР»  5-6 років

Огірки та помідори вже достигли і це видно, а картопля, морква чи буряк? Як дізнатися малюкові що вже час збирати врожай на городі? Та як краще його зібрати, аби швидко і легко? Сьогодні будемо з’ясовувати ці питання.

Запропонуйте дитині пригадати все, що вона знає про городину виконуючи цікаві завдання, потренуватися визначати міри ваги та розмір обстежуючи овочі, а також зробити грядку моркви з паперової тарілки та кольорового паперу, зробити з картоплі кота, викласти гарбузовим насінням слово, зробити об’ємний гарбуз з паперу, помалювати листами капусти.

Зареєструйтесь за посиланням на сайті  https://mr-leader.com/ua/programa-mrleader  або отримайте додаткову інформацію за номером телефону +380678158888.