21 вер. 2022

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість війни та відзначається щорічно 21 вересня.
21 вер. 2022

До уваги педагогічних працівників! Вебінар- презентація парціальної програми " Про себе треба знати, про себе треба дбати"

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною установою «Український інститут розвитку дитини» та видавництвом "Ранок" запрошують вас долучитися до участі у вебінарі для педагогів закладів дошкільної освіти «ПРО СЕБЕ ТРЕБА ЗНАТИ, ПРО СЕБЕ ТРЕБА ДБАТИ». Презентація парціальної програми та навчально-методичного супроводу до неї»
20 вер. 2022

Шановні батьки! Головне управління ДСНС України у Харківській області наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпечної поведінки. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, електричними приладами, невідомими предметами, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
19 вер. 2022

Правила безпеки під час дистанційного навчання в умовах війни

Патрульна поліція інформує про правила безпеки під час дистанційного навчання в умовах війни
16 вер. 2022

Акція «Героям сучасності» до Дня захисників та захисниць України

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує юних харків'ян та освітян долучитись до акції «Героям сучасності», приуроченої до Дня захисників України. Акція «Героям сучасності» ‒ ще одна можливість подякувати тим, хто дарує нам надію жити, творити, любити та вірити у світле, мирне майбутнє, подякувати за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, працювати та бачити рідних, подякувати за боротьбу за кожен клаптик нашої української землі та право залишатися вільною та незалежною нацією… Роботи приймаються до 13 жовтня на електронну адресу[email protected] за 3 номінаціями:
15 вер. 2022

Інформація про щеплення

Вітряна віспа, або вітрянка, є однією з найпоширеніших інфекцій у світі
14 вер. 2022

Навчаємось мінній безпеці

Фугасні протипіхотні та протитанкові міни
13 вер. 2022

Як підтримати та заспокоїти дитину під час війни

Консультація для батьків ЯК ДІТИ РІЗНОГО ВІКУ РЕАГУЮТЬ НА СТРЕС ТА СПРИЙМАЮТЬ КРИЗОВУ СИТУАЦІЮ
12 вер. 2022

Інструкція для батьків: як пройти повторну комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, якщо ви знаходитесь за кордоном?

Інструкція для батьків (інших законних представників) дітей, що мають особливі освітні потреби, знаходяться за кордоном.
10 вер. 2022

10 Вересня - День фізичної культури і спорту України

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. У цей день ми висловлюємо слова щирої вдячності всім тим, хто трудиться на благо суспільства в сфері фізичної культури, хто вносить свій внесок у розвиток спорту.