29 квіт. 2022

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
25 квіт. 2022

Дитячий садок онлайн

До уваги вихователів та батьків! Дитячий садок онлайн - це яскраві та цікаві відеоуроки для дітей з анімаційними ефектами. Усі заняття у Дитячому садку онлайн проводяться у цікавій та доступній для дітей дошкільного віку формі, з елементами гри.
21 лют. 2022

Міжнародний День рідної мови

Шануймо та любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє нашої України!
17 лют. 2022

Соціальні відеоролики «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні»

Відповідно до Указу Президента України № 69 від 11 лютого 2015 року в Україні щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. Міністерством культури та туризму України виготовлені соціальні відеоролики під назвою «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні» з метою використання їх під час проведення освітніх заходів. Відеоролики мають позитивні експертні висновки Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо використання їх в просвітницькій роботі.
16 лют. 2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Колектив закладу разом зі старшими дошкільниками вітають усіх зі святом, приєднуються до святкування та підняли Державний Прапор України на своїй будівлі.
15 лют. 2022

День єднання!

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято - День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.
14 лют. 2022

Профілактика поліомієліту!

Щеплення – єдиний спосіб захиститися вiд поліомієліту.
11 лют. 2022

Ігрова лабораторія

Пізнавально-дослідницька діяльність групі раннього віку
9 лют. 2022

«Нафта в морі»

Мета: З’ясувати як нафта взаємодіє з водою, чим вона загрожує природі.
8 лют. 2022

«Спіймай повітря»

Поглибити і систематизувати знання дітей про властивості повітря, його значимість повітря в житті всього живого.