7 лют. 2022

07.02.2022 в закладі дошкільної освіти стартував Тиждень науки.

Тиждень науки щорічно проводиться з метою створення у закладі дошкільної освіти системи роботи щодо формування пізнавальної активності, навичок пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку, підтримки та поширення ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку.
4 лют. 2022

спортивна розвага "Спорт - сила та здоров'я"

Спортивні ігри в дитячому садку - це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дитини.
3 лют. 2022

Розвага "Ми морозу не боїмося"

“ Ой, весела в нас зима, веселішої нема!
1 лют. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2022 року.
27 січ. 2022

Зимові забави на свіжому повітрі

Зима — найвеселіший і радісний час року. Зима для дітей — це час активних ігор і веселих розваг
25 січ. 2022

До уваги батьків!

26 січня 2022 року о 16.00 відбудеться засідання районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття буде присвячене темі "Проблемна поведінка у дітей".
24 січ. 2022

А ви на снігу малювали?

Малювання на снігу – це дуже захоплююче заняття на свіжому повітрі. За допомогою невеликої кількості фарб і пляшечок, засніжений майданчик можна зробити яскравішим, а проведення часу – веселішим.
21 січ. 2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

01 січня 2022 року Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти (постанова КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».
19 січ. 2022

Ой!Весела в нас зима!

Зима – це не лише казкова пора року, а й чудова можливість розважитись разом із дітьми.
17 січ. 2022

17 січня в усьому світі відзначається День дитячих винаходів

Шановні батьки! Поговоріть з дітьми про те, як цікаво придумувати щось нове або вдосконалювати вже знайомі речі, розкажіть їм про найбільш визначні винаходи людства, професію інженера, важливу роль точних та природничих наук сьогодні. Порадійте креативності малят і надайте їм можливість спробувати себе у ролі винахідників.