17 січня в усьому світі відзначається День дитячих винаходів

17 січ. 2022
Шановні батьки! Поговоріть з дітьми про те, як цікаво придумувати щось нове або вдосконалювати вже знайомі речі, розкажіть їм про найбільш визначні винаходи людства, професію інженера, важливу роль точних та природничих наук сьогодні. Порадійте креативності малят і надайте їм можливість спробувати себе у ролі винахідників.

Шановні батьки!!Поговоріть з дітьми про те, як цікаво придумувати щось нове або вдосконалювати вже знайомі речі, розкажіть їм про найбільш визначні винаходи людства, професію інженера, важливу роль точних та природничих наук сьогодні. Порадійте креативності малят і надайте їм можливість спробувати себе у ролі винахідників.