9 вер. 2022

Про проведення міського челенджу

«Є професія у світі – серце віддавати дітям!»
9 вер. 2022

Відеоуроки з основ мінної безпеки

З метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти учнів і працівників, підвищення рівня обізнаності дітей різного віку щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечним предметами та зведенням до мінімуму людських жертв Головне управління ДСНС України у Харківській області, Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України спільно з організацією UNICEF підготували «Уроки з основ мінної безпеки».
8 вер. 2022

Міжнародний день грамотності.

Міжнародний день грамотності. Сьогодні, 8 вересня, відзначають Міжнародний день грамотності, ідея якого виникла ще у 1965 році на Всесвітній конференції міністрів освіти з викорінення неписьменності.
5 вер. 2022

Консультація для педагогів

Дотримання правил безпечної поведінки в цифровому середовищі
2 вер. 2022

Увага, важлива інформація!!!

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2022 року
31 серп. 2022

31.08.2022 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ЗАКЛАДУ ЗА ПОРЯДКОМ ДЕННИМ

У РЕЖИМІ ОНЛАЙН ЗА ДОПОМОГОЮ СЕРВІСУ ZOOM
29 серп. 2022

Онлайн-засідання педагогічної ради закладу

Шановні педагоги! 31 серпня о 17.00 запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-засіданні педагогічної ради закладу освіти.
22 серп. 2022

Поради, як допомогти дітям не лякатися сирен

Експерти Міністерства охорони здоров’я разом з дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз підготували поради, як допомогти дітям не боятися сповіщень про повітряну тривогу та поводитися у ситуаціях, коли чутно вибухи.
8 серп. 2022

До уваги!

Застосунок «НУМО розвивальні ігри» для дошкільнят
2 серп. 2022