Міжнародний день миру

21 вер. 2022
Міжнародний день миру був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість війни та відзначається щорічно 21 вересня.

Для України це свято має особливе значення. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета за право жити у незалежній державі. 21 вересня 2022 року Скрипка Анастасія, учениця Харківської гімназії № 55, взяла участь у відкритому засіданні міського Клубу юних миротворців ХМОУС, присвяченого Міжнародному дню миру. Під час засідання Анастасія доповіла, що за участю представників учнівського самоврядування у закладах загальної середньої освіти району проведено інформаційні хвилинки про історію та традиції відзначання Міжнародного дня миру по всьому світу.

Юні миротворці взяли участь у спортивному челенджі "Мир та спорт - наше майбутнє!". Школярами створено Арт - галереї «Голуб миру», «Долоньки миру», «Світу – мир», «Мир — очима дітей», «Україна хоче миру», «Мир - запорука щасливого життя!», «Мир - таке маленьке слово, з таким великим значенням», «Ми обираємо мир», «До Миру через Перемогу!». Учасники Клубу юних миротворців ініціювали проведення акції «Послання миру», запропонували створити малюнки у вигляді криптограми та прикріпити їх на віртуальну дошку. Бажаємо юним миротворцям невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів. Хай вересневий Міжнародний день миру принесе у наші домівки тепло, відігріє серця, а над головою синіє мирне та спокійне небо.

Миру всім нам та миру нашій рідній Україні!