До уваги батьків та педагогів!

4 груд. 2022
Запрошуємо взяти участь у чотирьох міжнародних дитячих конкурсах: конкурс «Єгипет очима дітей світу», конкурс іграшок ручної роботи, конкурс фотографій, конкурс «Африка очима дітей світу».

Шановні батьки!

Запрошуємо вас і ваших талановитих малюків взяти участь у чотирьох міжнародних дитячих конкурсах:

• конкурс «Єгипет очима дітей світу»,
  • конкурс іграшок ручної роботи,
  • конкурс фотографій,
  • конкурс «Африка очима дітей світу». які організовуються Національним центром дитячої культури при Міністерстві культури Єгипту.

Національний центр дитячої культури спеціалізується на програмах і діяльності, що розвивають дитячу культуру і відкривають талановитих і обдарованих дітей у різних креативних і творчих сферах, а також відіграє позитивну роль у процесі соціального розвитку. Для будь-якої подальшої інформації можна звертатись до Національного центру дитячої культури за наступною електронною адресою: [email protected]

Умови участі у конкурсах за цим посиланням.