11 жовт. 2023

Традиційний Радіодиктант національної єдності відбудеться на День української писемності та мови, який вперше відзначатиметься 27 жовтня.
10 жовт. 2023

Здорове харчування - це важливо!

Важливість турботи про здоров'я шляхом організації якісного здорового харчування
9 жовт. 2023

В Україні розпочався місяць кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та за сприяння Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запустило місяць кібербезпеки та просвітницької кампанії з кібергігієни.
8 жовт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку
5 жовт. 2023

Захистити дитину від наслідків воєнного стану

Захистити дитину від наслідків воєнного стану вам допоможе пам'ятка, розроблена психологами.
3 жовт. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за вересень 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року
2 жовт. 2023

Уряд затвердив зміни до Положення про заклад дошкільної освіти

26 вересня, уряд затвердив кілька важливих змін у дошкільній освіті
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

З Днем працівників освіти
29 вер. 2023

Проведення заходів до всесвітнього дня серця

Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості профілактики серцево-судинних захворювань серед працівників та батьківської громадськості
27 вер. 2023

В Україні розробили посібник з проєктування укриттів у школах та дитячих садках

З 1 листопада 2023 року набувають чинності нові будівельні норми, для будівництва захисних споруд цивільного захисту (ДБН В.2.2-5:2023). Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розробило «Практичний посібник з проектування укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти». Про це повідомляють на Урядовому порталі.