29 вер. 2023

Проведення заходів до всесвітнього дня серця

Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості профілактики серцево-судинних захворювань серед працівників та батьківської громадськості
27 вер. 2023

В Україні розробили посібник з проєктування укриттів у школах та дитячих садках

З 1 листопада 2023 року набувають чинності нові будівельні норми, для будівництва захисних споруд цивільного захисту (ДБН В.2.2-5:2023). Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розробило «Практичний посібник з проектування укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти». Про це повідомляють на Урядовому порталі.
26 вер. 2023

Міністерство освіти і науки України запрошує працівників сфери освіти відсвяткувати День дошкілля 2023 Дошкілля — перша ланка, з якої діти починають освіту. Щоб підтримати працівників дошкільної освіти та наголосити на важливості професії, 27 вересня Міністерство освіти і науки України проведе онлайн-подію, приурочену до Дня дошкілля.
25 вер. 2023

10 епізод серіалу "Пес Патрон"

Нова серія має назву "Небезпечна знахідка"
24 вер. 2023

Вітання з Днем дошкілля начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої

Щорічно, в кінці вересня, працівники дошкільної освіти отримують вітання, побажання та слова вдячності за свою відповідальну, цікаву й необхідну працю.
21 вер. 2023

Освітній серіал "Обережно! Кібершахраї!"

Проходження освітнього курсу та отримання сертифікатів
20 вер. 2023

Консультація для батьків

Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами
18 вер. 2023

20 вересня відбудеться Форум якості освіти для освітян

20 вересня 2023 року Державна служба якості освіти України запрошує освітян на Форум якості освіти, ключовою метою якого стане питання забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на перемогу.
15 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
14 вер. 2023

Чи доречно мріяти під час війни?

Як дорослі можуть допомогти дітям і дозволити собі зберегти здатність мріяти