13 вер. 2023

Захистити дитину від наслідків воєнного стану

Захистити дитину від наслідків воєнного стану вам допоможе пам'ятка, розроблена психологами.
11 вер. 2023

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
8 вер. 2023

Правила безпеки

Поради та правила для дітей, як безпечно поводитись із незнайомими та знайомими людьми
6 вер. 2023

Як безпечно використовувати онлайн-платформи у навчанні: зустріч із кіберполіцією

6 вересня 2023 року о 14.00 на сторінці МОН у Facebook відбудеться трансляція зустрічі з фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України, які розкажуть про безпечне використання онлайн-платформ в освітньому процесі.
5 вер. 2023

Важливо

Інформаційна кампанія МОЗ України разом з Центром громадського здоров'я "Знай про інсульт"
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.
1 вер. 2023

З Днем знань та початком навчального року!

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань
1 вер. 2023

Вітання начальника Управління освіти

Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
30 серп. 2023

Залучення до навчання дітей, які з різних причин не відвідують заклади дошкільної освіти, підвищення кваліфікації педагогів та здійснення педагогічної підтримки батьків

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».
28 серп. 2023

Як захистити дитину під час онлайн-навчання: поради від кіберполіцейських

Перед початком нового навчального року кіберполіцейські надали поради батькам, як захистити школярів в інтернеті, та нагадали основні правила кібергігієни.