30 серп. 2023

Залучення до навчання дітей, які з різних причин не відвідують заклади дошкільної освіти, підвищення кваліфікації педагогів та здійснення педагогічної підтримки батьків

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».
28 серп. 2023

Як захистити дитину під час онлайн-навчання: поради від кіберполіцейських

Перед початком нового навчального року кіберполіцейські надали поради батькам, як захистити школярів в інтернеті, та нагадали основні правила кібергігієни.
28 серп. 2023

Правильно та чітко вимовляти слова у дошкільному віці

Завдання та вправи із категорії «Я та слова».
24 серп. 2023

День Незалежності України

Щороку у серпні ми всі разом відзначаємо День Незалежності України. 2023 для нас особливий, адже ми продовжуємо активну боротьбу за свободу нашої країни. Цього року незалежна Україна святкує 32 роки.
23 серп. 2023

День державного прапору України

Синьо-жовтий прапор для українців − це символ свободи і боротьби за незалежність
22 серп. 2023

Чи доречно мріяти під час війни?

Як дорослі можуть допомогти дітям і дозволити собі зберегти здатність мріяти
21 серп. 2023

Підготовка до нового навчального року: добірка корисних матеріалів для освітян

До початку нового навчального року залишається небагато часу, і вся увага прикута до питань щодо створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти, здійснення заходів мінної безпеки, забезпечення комфортних умов для всіх учасників освітнього процесу. Державна служба якості освіти України підготувала добірку корисних матеріалів для освітян, які допоможуть під час підготовки до нового 2023/2024 навчального року.
17 серп. 2023

UNICEF Ukrainе презентував мультфільм про основи протимінної безпеки

В умовах війни найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. В цьому контексті особливого значення набуває вивчення основ поводження з вибухонебезпечними предметами. UNICEF Ukrainе спеціально для дітей від 5 до 9 років створив мультфільм «Лісовий скарб» про основи протимінної безпеки. Про це повідомили EdCamp Ukraine.
16 серп. 2023

Патрульна поліція нагадує харків'янам

Про небезпеку для дітей відкритих вікон
14 серп. 2023

Безпека в соціальних мережах: гайди для батьків

Інтернет міцно увійшов в повсякденне життя людей. Це захопливий та цікавий світ, якій дозволяє дізнаватися різну інформацію, знайомитись з іншими людьми, спілкуватися з друзями, грати в ігри, дивитися фільмі, при цьому знаходитись в різних місцях. Водночас інтернет приховує безліч загроз, особливо він може бути небезпечним для дітей.