29 груд. 2023

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Дорогі діти, шановні батьки та освітяни! Прийміть щирі вітання з Новим 2024 роком! Новий рік – це нова сторінка життя, новий початок і сподівання на краще майбутнє. Це особливий час, коли ми згадуємо рік, яркий минув, радіємо досягнутим успіхам та плануємо нові цілі, тож нехай життя буде наповнене безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай 12 місяців Нового року принесуть кожному щастя, успіх та натхнення, обов’язково збудуться всі наші новорічні мрії. Сподіваюся, що новий рік стане для кожного з нас символом нових перемог і досягнень. А головне - у 2024 році в Україні нарешті запанує мир і спокій! Щасливого Нового року!
28 груд. 2023

8 нових дитячих книжок від українських авторів

Тема війни, яка особливо яскраво проявилася в українському дитліті з початку повномасштабного вторгнення, досі залишається актуальною, адже війна триває. Поза тим сучасна література для дітей і підлітків аж ніяк нею не обмежується: за останні декілька місяців на полицях книгарень з’явилося чимало свіженьких видань найрізноманітніших жанрів і тем.
26 груд. 2023

МОН закликав долучитись до опитування - чи займаються українці спортом

Міністерство молоді та спорту України організовує моніторинг, щоб визначити як різні групи населення залучені до рухової активності та здорового способу життя, а також покращити умови для занять спортом.
25 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Це свято нам дає надію на диво, переповнює вірою у краще та надихає творити добро. Бажаю у це чарівне свято миру і спокою у кожному домі, сімейного затишку, душевної рівноваги, благополуччя, нових вражень та щирих емоцій. Нехай ваше життя наповниться радістю, бажаними перемогами і гарним настроєм. Щасливого, доброго та затишного Різдва! З найкращими побажаннями Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
22 груд. 2023

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
21 груд. 2023

Поради для батькам

Формуємо навички громадянської свідомості у дошкільнят
18 груд. 2023

Поради батькам.

Залежність дітей від гаджетів є серйозною проблемою, особливо у сучасному світі, де технології є складовою нашого повсякденного життя. Малюки з самого народження тримають телефони в руках, граючись в ігри чи переглядаючи мультфільми. Але постійне користування гаджетами може мати значний негативний вплив на розвиток дитини, її увагу та стан нервової системи. Тому поговоримо про залежність від гаджетів та способи боротьби з нею.
15 груд. 2023

Нетипова поведінка дитини

Поради для батьків
13 груд. 2023

Онлайн-уроки Дитячого садочка НУМО

Корисне дозвілля малечі
11 груд. 2023

Консультативна допомога батькам від практичного психолога

Як допомогти дитині позбавитися страху?