31 січ. 2024

Відеороликі для дітей, присвячені мінній безпеці

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям.
29 січ. 2024

Поради психолога для батьків

Як допомогти дитині стати більш зосередженою
27 січ. 2024

Чи доречно мріяти під час війни?

Як дорослі можуть допомогти дітям і дозволити собі зберегти здатність мріяти
26 січ. 2024

До уваги педагогів!

Вивчаємо нормативні документи
24 січ. 2024

Як діяти, якщо опинилися під завалами будівлі

Про те, як поводитися у такій ситуації, розповіли спеціалісти ДСНС України.
22 січ. 2024

З Днем Соборності України!

22 січня ми святкуємо День Соборності України
19 січ. 2024

Канал зв'язку для батьків майбутніх першокласників

На допомогу батькам дітей старшого дошкільного віку, майбутніх першокласників, педагогам закладів дошкільної освіти
17 січ. 2024

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19

Пам`ятка щодо запобігання поширенню ГРВІ та гострої респіраторної хвороби
15 січ. 2024

ПОРАДИ БАТЬКАМ!!!

«Я зроблю!», «Я сам!». Ці та подібні фрази можна часто почути від дітей дошкільного віку. Дошкільнята щосили намагаються стати самостійними і навчаються самостійно виконувати різні завдання. Це дуже веселий період у їхньому житті, але постійно зайняті батьки можуть стикнутися із труднощами в навчанні дитини всього, чого вона прагне навчитися.
12 січ. 2024

РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ЗИМОВА КАЗКА»

Конкурс проводиться у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2024 по 15.02.2024.