Психологічна підтримка

Якщо дитина відмовляється від прийому їжі

Всі діти по різному переживають стрес. Для Вас декілька порад, що робити якщо дитина відмовляється від прийому їжі.
- Не змушуйте дитину їсти. Шлях шантажу мультиками, телефоном та комп’ютером від початку неправильний. Спробуйте пропонувати дитині різну їжу (яка доступна нині). Нехай це буде, як нагадування, кілька разів на день. Але в ненав’язливій формі.
- Перегляньте харчування родини. Тому, що дитя бере з вас приклад, обирайте ті продукти, які зможете їсти і ви, і дитина.
- Не винагороджуйте за те, що дитина поїла. Їжа — не покарання і не нагорода. Вона має бути в користь і задоволення.
- Введіть правило перекусу. Дитина має їсти овочі. Це можуть бути шматочки моркви чи перцю. Наріжте їх у вигляді фігурок та давайте дитині.
- Знаходьте можливість поїсти разом. Для дітей це важливо, особливо у неспокійний час.