5 черв. 2023

поради психолога

«Як говорити з дітьми про правила мінної безпеки?"
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Вітаємо всіх із закінченням навчального року!
2 черв. 2023

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої зі святом Останнього дзвоника

Дорогі освітяни, діти та батьки! Від щирого серця вітаю Вас зі святом останнього дзвоника!

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року.
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
31 трав. 2023

31 травня - День народження велосипедного спорту

Завдяки цьому святу ще більше людей прагнуть долучитися до здорового образу життя.
31 трав. 2023

Емоційне вигорання у батьків: як не зриватись на дітях

Синдром емоційного вигорання – це стан, коли людина відчуває себе емоційно і фізично виснаженою. Про цей синдром частіше говорять, як про професійний і менше – про вигорання батьків. Зараз, під час війни, всі знаходяться в стресовому стані. Однак батькам ще складніше, оскільки вони повинні піклуватися не тільки про себе, а й про дитину. Також додаються нові умови життя, адаптація, спільне проживання з рідними або чужими людьми тощо. Багато проблем звалилося на плечі батьків (частіше – мам), саме тому свою злість та роздратування батьки починають проявляти на адресу дітей, хоча і розуміють, що вчиняють не правильно.
30 трав. 2023

До уваги освітян!

Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти
29 трав. 2023

Іскорки суперсил

На платформі для дошкільнят «НУМО» з’явилася нова унікальна активність «Іскорки суперсил». Проєкт створений в допомогу батькам, вихователям і тим, з ким поруч дошкільнята.