8 квіт. 2014

8 квітня в дошкільному закладі пройшов І тур районного конкурсу "Чомусики"

8 квітня 2014 року в дошкільному навчальному закладі пройшов І етап районного інтелектуального конкурсу "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку за номінаціями "Юний математик", "Юний мовознавець" та "Юний еколог". В конкурсі прийняли участь діти стрших груп
1 квіт. 2014

Засідання творчої групи вихователів-методистів

1 квітня відбулося засідання творчої групи вихователів-методистів в ДНЗ №264
26 бер. 2014

Виставка - презентація педагогічних ідей та технологій

Тема " Побудова ефективної систеит виховання на засадах загальнолюдських полікультурних громадських цінностей"
11 бер. 2014

Вечір-вікторина

11 березня в дошкільному закладі пройшов вечір-вікторина для дітей старших груп "Що я знаю про Тараса Шевченка?"
4 бер. 2014

з 5.03 по 7.03 святкові ранки присвячені Міжнародному Дню 8 Березня

Вітаємо Вас з наступаючим 8 березням! До Вас посміхається ранок весняний Даруючи чистих небес голубінь. Ви завжди прекрасні, кохані, жадані, Серця зігріває Ваш погляд ясний. Нехай Вам завжди посміхається доля, Хай шириться простір для сонячних мрій. Хай низько вклоняються квіти довкола, Бо Ви у цей день – королева весни.
26 лют. 2014

Вітаємо з Масляною!

27.02.2014 року тематичне заняття " Прийшла Масляна"
18 лют. 2014

колективний перегляд заняття в групі №6

19 лютого колективний перегляд заняття в групі старшого дошкільного віку №6
12 лют. 2014

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД

група №5 Барвінок
23 січ. 2014

На базі ДНЗ № 264 проведено проактикум для практичних психологів дошкільних закладів.

Під час проведення заходу виконувалися практичні завдання, ігрові вправи, що збагачували досвід практичних психологів, стимулювали до впроваджень у роботу з дітьми у своїх дошкільних установах.
19 січ. 2014

Привітання з Водохрещем

Хай свята водичка скропить ваші личка і окропить ззовні, щоб були здорові! Хай окропить хату,щоб в ній зла не знати! Скропить всю родину,щоб жила щасливо!