Тиждень безпеки життєдіяльності дітей в закладі

22 жовт. 2021
З 18 по 22 жовтня 2021 року в закладі проходив тиждень безпеки життєдіяльності дітей, який був цікавим, змістовним, насиченим, повчальним, надихаючим.

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» було поліпшення якості  освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

В рамках проведення тижня безпеки дитини в закладі проводилися різні форми роботи із залученням дітей: міні заняття («Що таке здоров’я» - молодший дошкільний вік, «Вогонь - друг, вогонь – ворог» - середній дошкільний вік, «Безпека побуту, електроприлади» – старший дошкільний вік, «Транспорт і довкілля» - старший дошкільний вік), ігрова діяльність (сюжетно–рольові ігри «Автомістечко», «Колобок на міській вулиці», «Поради Світлофорчика», «Лікарня»), театралізована діяльність , розваги (спортивна розвага «Ми малята здоров’ята»,  бесіди (індивідуальні, групові та колективні), читання художньої літератури, самостійна художня діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації. Збагатили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, правила поведінки в природі, під час пожежі, з електроприладами, гострими та ріжучими предметами, ліками, з незнайомцями та тваринами, тощо.