програма "Шкільний офіцер поліції"

13 лип. 2021
Сьогодні згідно графіку проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з вихованнцями Київського району на липень 2021 року в рамках програми "Шкільний офіцер поліції " у дошкільному закладі відбулася зустріч вихованців з працівником поліції Ченським Д.Г. - мова йшла про правила дорожнього руху.

В рамках програми "Шкільний офіцер поліції" 13 липня 2021 року до КЗ "ДНЗ № 264" завітав співробітник поліції Ченський Дмитро Геннадійович, який в доступній формі розказав дітям про правила поведінки на вулиці,в транспорті, пограв  в гру «Перехрестя», закріпив з ними правила дорожнього руху під час міні-вікторини.  Очі дітвори світилися цікавістю, вони уважно слухали поліцейського. Зрештою, задоволеними зустріччю залишилися всі.
Адміністрація та співробітники КЗ "ДНЗ № 264" вдячні Ченському Дмитру Геннадійовичу за цікаву зустріч. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

фото переглянути