Музична розвага « Великдень»

29 квіт. 2021
Свято Великодня є одним з найсвітліших і прекрасних свят у році. З малих років дітям розповідають про це святий день і влаштовують свято Великодня .Так в нашому дитячому закладі пройшла музична розвага в середній групі №2 «Соняшники». Дітей знайомили з історією свята Пасхи, народними звичаями та традиціями . Діти грали в народні ігри, співали пісень.

Свято Великодня є одним з найсвітліших і прекрасних свят у році. З малих років дітям розповідають про це святий день і влаштовують свято Великодня .Так  в  нашому дитячому закладі    пройшла музична розвага в середній групі №2 «Соняшники». Дітей знайомили з історією свята Пасхи, народними звичаями та традиціями . Діти грали в народні ігри, співали пісень.