22 січ. 2024

З Днем Соборності України!

22 січня ми святкуємо День Соборності України
19 січ. 2024

Канал зв'язку для батьків майбутніх першокласників

На допомогу батькам дітей старшого дошкільного віку, майбутніх першокласників, педагогам закладів дошкільної освіти
17 січ. 2024

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19

Пам`ятка щодо запобігання поширенню ГРВІ та гострої респіраторної хвороби
15 січ. 2024

ПОРАДИ БАТЬКАМ!!!

«Я зроблю!», «Я сам!». Ці та подібні фрази можна часто почути від дітей дошкільного віку. Дошкільнята щосили намагаються стати самостійними і навчаються самостійно виконувати різні завдання. Це дуже веселий період у їхньому житті, але постійно зайняті батьки можуть стикнутися із труднощами в навчанні дитини всього, чого вона прагне навчитися.
12 січ. 2024

РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ЗИМОВА КАЗКА»

Конкурс проводиться у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2024 по 15.02.2024.
10 січ. 2024

НУМО ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНЯТ

АНІМАЦІЙНІ МУЛЬТФІЛЬМИ ПРО ЗДОРОВ'Я ТА БЕЗПЕКУ
8 січ. 2024

Ментальне здоров’я дитини: корисні ресурси для відновлення нормального психологічного стану

Повномасштабна війна в Україні негативно вплинула на кожного українця. Особливу увагу заслуговують діти, які є однією з найбільш вразливих категорій. Не зважаючи на те, що маленькі діти легше адаптуються до умов війни, водночас вони більш залежні від дорослих, які перебувають поряд. Діти залежать від стану батьків. Тож дорослим важливо піклуватися про свій стан, щоб мати змогу подбати про своїх дітей. В міністерстві охорони здоров’я надали перелік ресурсів, які допоможуть впоратись зі стресом.
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
1 січ. 2024

12-й епізод мультсеріалу "Пес Патрон"

В новому епізоді Патрон шукає діамант, який от-от має вибухнути, та має нічні пригоди через електричних Бубухів !
29 груд. 2023

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Дорогі діти, шановні батьки та освітяни! Прийміть щирі вітання з Новим 2024 роком! Новий рік – це нова сторінка життя, новий початок і сподівання на краще майбутнє. Це особливий час, коли ми згадуємо рік, яркий минув, радіємо досягнутим успіхам та плануємо нові цілі, тож нехай життя буде наповнене безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай 12 місяців Нового року принесуть кожному щастя, успіх та натхнення, обов’язково збудуться всі наші новорічні мрії. Сподіваюся, що новий рік стане для кожного з нас символом нових перемог і досягнень. А головне - у 2024 році в Україні нарешті запанує мир і спокій! Щасливого Нового року!