Національно - патріотичне виховання

ФОРМУВАННЯ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЗАСОБАМИ НАРОДОЗНАВСТВА | Стаття. Національно-патріотичне виховання

Патріотизм (грец. patris — батьківщина) — це любов до Батьківщини, відданість їй і своєму народу.

Особистісні якості та риси характеру, притаманні свідомому громадянину й патріоту
  • повага до батьків, свого ро­доводу, традицій та історії рідного народу;
  • пра­цьовитість;
  • висока художньо-естетична культура;
  • патріотична самосвідомість та громадянська від­повідальність, готовність працювати для розквіту Батьківщини, захищати її;
  • повага до Конституції, законів Української держави;
  • досконале знання державної мови.
Завдання патріотичного виховання:
  • Формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сім'ї, дитячого садка, міста)
  • Почуття власної гідності як представників свого народу
  • Виховання любові,поваги до своїх національних особливостей
  • Формування духовно-моральних взаємин
  • Формування любові до культурного спадку свого народу
  • Толерантне ставлення допредставників інших національностей, до ровесників,батьків, сусідів, інших людей.

Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с.Кіблич

Напрямки роботи з батьками з питань патріотичного виховання :

ознайомлення батьків з роботою закладу дошкільної освіти з питань патріотичного виховання; залучення батьків до співпраці та стимулювання їхньої активної участі в ній; організація різноманітних заходів за участю батьків; ознайомлення батьків з результатами навчання і розвитку дітей (відкриті перегляди, тематичні тижні, інформація в куточках батьків).