1 квіт. 2024

Шановні батьки майбутніх дошкільнят!

Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації дітей до ДНЗ № 264 на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти
27 бер. 2024

Безпека дітей в Інтернеті

«Досліджуймо цифровий світ разом»
26 бер. 2024

Відеопоради для розвитку дошкільнят від МОН і ЮНІСЕФ

Спільно з представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) МОН презентує проєкт «Гратися і не боятися» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?». Це серія відеопорад, що допоможуть батькам розвивати своїх дошкільнят, навчати їх давати раду емоціям і заспокоюватись у стресових ситуаціях.
25 бер. 2024

Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок".
21 бер. 2024

Увага батьки!

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom будуть організовано групу психологічної підтримки для батьків
20 бер. 2024

Міжнародний день щастя.

Колектив закладу вітає всіх з святом. Будьте щасливі!
15 бер. 2024

Вітаємо

в районному конкурсі творчих робіт "Зимова казка" серед дітей старшого дошкільного віку
13 бер. 2024

Український інститут книги запрошує взяти участь в акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

Український інститут книги (УІК) запрошує долучитися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».
11 бер. 2024

Участь у всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Марії Примаченко.

Вихованці закладу прийняли участь у конкурсі.
9 бер. 2024

В Україні створили сучасний мультик про Тараса Шевченка, який варто подивитися кожному

Мультиплікаційний серіал “Книга-мандрівка. Україна” опублікував новий сучасний мультик про українського поета і художника Тараса Шевченка.