УВАГА! КОНКУРС! "Світ без насильства очима дітей"

25 лист. 2022
У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», пропонуємо батькам разом із дітьми залучитися до участі у конкурсі малюнків «Стоп насильству!»

З 1991 року щорічно проводиться  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», підтримана міжнародною спільнотою і спрямована на привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу  активізують свої зусилля заради мети, що об'єднує: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Дата початку та завершення Акції вибрані не випадково: акція стартує 25 листопада у  Міжнародний день боротьби з насильством  щодо жінок та закінчується 10 грудня у Міжнародний день прав людини.

Малюнки надсилати на електронну пошту Комітету: [email protected].