Програма"Шкільний офіцер поліції"

31 груд. 2021
31 грудня 2021 року в закладі дошкільної освіти відбулася зустріч вихованців з працівником патрульної поліції Ченським Д.Г.

Діти уважно слухали побажання представника поліції дотримуватись правил дорожнього руху, чемного поводження під час переходу проїзджої частини. Дорога - це не ігрова площадка, зауважував доповідач. Також дітям нагадав   про важливість дотримання заходів безпеки під час катання та розваг на замерзлих річках міста, основні правила безпеки під час зимових ігор .  Дітям представник поліції подарував рефлекторні браслети з брендуванням Нац.Поліції - і пояснив, що в темний час доби їх мають бачити, особливо біля доріг, вони-ж в свою чергу будуть носити браслети на одязі - як знак, гордість та нагадування дотримання правил і належності до великого руху.

Діти залюбки спілкуються з патрульним.