Зимові забави на свіжому повітрі

30 груд. 2021
Новину сьогодні зранку День вчорашній нам приніс: Білі стріхи, білі призьби, Біле поле, білий ліс.

Рухлива гра є одним з найважливіших засобів фізичного виховання дітей дошкільного віку. Вона сприяє фізичному, розумовому, моральному й естетичному розвитку дитини. Різноманітні рухи і дії дітей під час гри на свіжому зимовому повітрі ефективно впливають на діяльність серцево-судинної і дихальної систем, сприяють зміцненню нервової системи, рухового апарату, поліпшенню загального обміну речовин, підвищенню діяльності всіх органів і систем організму людини, збуджують апетит і сприяють міцному сну. За допомогою зимових рухливих ігор забезпечується всебічний фізичний розвиток дитини та загартування організму в цілому. А загартування, як відомо, чинить опір різним простудним та вірусним захворюванням. Тож радійте цьогорічній сніжній зимі та грайте на здоров’я!