Оксен Лісовий пропонує українцям долучитися до ініціативи «Олені Святого Миколая»

23 лист. 2023
Міністр освіти і науки Оксен Лісовий пропонує українцям долучитися до благодійної ініціативи «Олені Святого Миколая», яка вже шість років створює справжні дива для дітей. Про це він написав на сторінці у фейсбук.

Міністр наголошує, що ворог прагне відібрати у дітей право на освіту, їхнє дитинство, жорстоко знищуючи освітню інфраструктуру. Однак жагу до навчання у дітей не відібрати.

«Вони хочуть і далі вивчати нове, спілкуватися з однокласниками, розвиватися на позашкільних заняттях. Кожен і кожна з них хочуть повернутися до своєї школи, вчителів, друзів. Наші діти не мають просити в Миколая про нові школи, портфелі чи смаколики для захисників. Але в цих листах їхні найпалкіші бажання — перемога і можливість навчатися. А ще — дрони для наших воїнів», - зауважує Оксен Лісовий.

Міністр пропонує всім охочим стати Миколаєм для українських дітей та створити диво. З деталями ініціативи можна ознайомитись за посиланням. База дитячих мрій доступна за посиланням.