20 вер. 2023

Консультація для батьків

Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами
18 вер. 2023

20 вересня відбудеться Форум якості освіти для освітян

20 вересня 2023 року Державна служба якості освіти України запрошує освітян на Форум якості освіти, ключовою метою якого стане питання забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на перемогу.
15 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
14 вер. 2023

Чи доречно мріяти під час війни?

Як дорослі можуть допомогти дітям і дозволити собі зберегти здатність мріяти
13 вер. 2023

Захистити дитину від наслідків воєнного стану

Захистити дитину від наслідків воєнного стану вам допоможе пам'ятка, розроблена психологами.
11 вер. 2023

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
8 вер. 2023

Правила безпеки

Поради та правила для дітей, як безпечно поводитись із незнайомими та знайомими людьми
6 вер. 2023

Як безпечно використовувати онлайн-платформи у навчанні: зустріч із кіберполіцією

6 вересня 2023 року о 14.00 на сторінці МОН у Facebook відбудеться трансляція зустрічі з фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України, які розкажуть про безпечне використання онлайн-платформ в освітньому процесі.
5 вер. 2023

Важливо

Інформаційна кампанія МОЗ України разом з Центром громадського здоров'я "Знай про інсульт"
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.