19 черв. 2014

Розвага "Щоб не сталося біди, знай безпеку на воді!"

19 червня в дошкільному закладі пройшла розвага по безпеці життєдіяльності
12 черв. 2014

спортивна розвага

"Щасливе літечко". спортивна розвага
27 трав. 2014

відкритий перегляд

Заняття в молодшій групі: театралізована діяльність за казкою "Ріпка"
21 трав. 2014

23 травня 2014 відбудуться випускні ранки в старших групах.

23 травня 2014 о 09.00 - група №5 , та 11.00 - група №6 відбудуться випускні ранки в старших групах. Запрошуємо всіх батьків!
7 трав. 2014

Дорогі ветерани й учасники війни!

Дорогі ветерани й учасники війни! Прийміть щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги! Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Напередодні цього світлого дня бажаем Вам, дорогі наші ветерани, великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Зі святом, дорогі ветерани!
24 квіт. 2014

ІІ етап районного інтелектуального конкурсу "Чомусики"

22 квіт. 2014

Оголошено конкурс поробок серед батьків та дітей усіх вікових груп

Оголошено конкурс для батьків та дітей усіх вікових груп на крашу поробку на тему "Моя творчість тобі - Київський район".
22 квіт. 2014

Музична розвага

22 квітня в дошкільному закладі пройшла музична розвага "Великодня писанка"
18 квіт. 2014

Щиро вітаю Вас з Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаем Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.
11 квіт. 2014

"Подорож до зірок"

"Подорож до зірок" - музично-пізнавальна розвага