Дистанційна освіта

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
Усі заклади дошкільної освіти переведені на дистанційне навчання. Вихователі можуть проводити заняття з дітьми через онлайн-канали та надавати рекомендації батькам. Міністерством освіти і науки створено окремий ресурс "Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти", який містить перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку, поради батькам дітей, рекомендації для занять та іншу корисну інформацію. Ознайомитись із матеріалами можна за посиланням

Якщо школярі під час карантину хоч якийсь час зайняті навчанням і домашніми завданнями, тодопитливі непосиди до 6 років можуть за лічені хвилини повалити будинок вхаос, якщо їх енергію незвернути впотрібне русло.

Навіть якщо випрацюєте вдома, знаходите час від часу півгодини, щоб посидіти з дитиною. Якщо ваша фантазія не йде далі розмальовок пряток і спорудження«халабуди»(що вже непогано), чим можна зайнятися з дітьми дошкільного віку, щоб їх захопити.

• Влаштуйте день народження улюбленої іграшки
  • Визначте предмет-скарб, заховайте його і влаштуйте пошуки скарбу
  • Влаштуйте показ мод, віддавши дитині врозпорядження будь-який одяг(яка нестановить небезпеки)

Інакше весь вміст шафи опиниться на підлозі без вас.

ДОРЕЧІ, ЯКЩО ПЛАСТИЛІН ЗАКІНЧИВСЯ, ВИМОЖЕТЕ САМІ ЗРОБИТИ ТІСТО ПЛЕЙДО ЗАТАКИМ РЕЦЕПТОМ:

• 1 склянка борошна
  • 1 стакан крохмалю(картоплянийабо кукурудзяний)
  • 2 ст. ложки рослинної олії
  • 1 склянка окропу
  • 2 ст. ложки соку лимона
  • харчовий барвник

Борошно і крохмаль змішайте вмисці. Вмішайте дві ложки рослинної олії. Усклянку окропу капнфти барвник і лимонний сік. Виливаємо все цевмиску і активно перемішуємо, після чого вимішуємо на рівній поверхні. Якщо тісто липне— додайте ще борошна.

50 обов"язкових завдань для дошкільника на карантин

Баночка щастя для формування позитивного мислення у дітей

Топ  7 мультфільмів для дітей дошкільного віку