6 бер. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за лютий 2024 року
4 бер. 2024

запрошуємо до участі до освітньої акції «Книжковий калейдоскоп»

З метою реалізації Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», популяризації книги та читання серед дітей та молоді, впровадження інноваційних форм у роботу закладів освіти в березні 2024 року Департамент освіти ініціює проведення освітньої акції «Книжковий калейдоскоп»
1 бер. 2024

Держпродспоживслужби в Харківській області інформує населення

Про небезпеку від нафтопродуктів у воді

Всесвітній день цивільної оборони

Щороку 1 березня відзначається Всесвітній день цивільної оборони - міжнародний день, присвячений підвищенню свідомості громадян про значення заходів цивільної оборони для захисту життя і здоров’я людей, їх майна в разі надзвичайних ситуацій (природних катастроф, техногенних аварій, терористичних актів та інші.

Міжнародний день котів

У перший день весни відзначається Міжнародний день котів – найпопулярніших домашніх тварин у всьому світі.
28 лют. 2024

Участь закладу в III Міжнародному занятті доброти від БФ «Щаслива лапа»

Мета якого гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Для проведення заняття були використані матеріали від Фонду.
27 лют. 2024

Як допомогти дитині впоратись зі стресом та тривогами: 7 творчих вправ

Наразі, коли в Україні йде війна, кожен українець перебуває в стані постійної небезпеки та тривоги. Особливо вразливими до нестабільного морального стану є діти, які не завжди можуть розповісти про свої відчуття.
26 лют. 2024

Анонс ІІІ Міжнародного заняття доброти

Запрошуються незламні педагоги закладів дошкільної освіти долучитись до ІII Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, яке відбудеться з 26 лютого по 1 березня 2024 року.
23 лют. 2024

Міжнародний день протидії булінгу

International Stand Up to Bullying Day – це подія, присвячена підвищенню обізнаності про поширену проблему булінгу та сприянню зусиллям, спрямованим на його запобігання.