Трудова діяльність

16 лист. 2021
у закладі дошкільної освіти

Праця — важливий засіб морального, економічного, трудового, естетичного виховання. Тому і вдома, і в  закладі дошкільної освіти слід підтримувати прагнення малюка до самостій­ності, елементарної трудової діяльності, формуючи при цьому постійну потребу в діяльності; вихо­вувати інтерес до праці та до результатів своїх трудових дій.

З цією метою у нашому  закладі про­водиться систематична робота з дітьми всіх вікових груп. На кожен день тижня запланований певний вид трудової діяльності дітей, зміст і форма реалізації якого можуть коригуватися залежно від погодних умов та індивідуальних особливостей вихованців.