день стихії літнього піску

5 серп. 2021
кожному в пісочниці дуже гратися хочеться

«Кожному в пісочниці дуже гратись хочеться»
(Пізнавальний, художньо-естетичний, соціально-моральний, креативний розвиток експериментально-дослідницька робота у пісочниці).
Мета: Розширити та поглибити уявлення дітей про пісок: сипучий, вологий, з вологого піску можна ліпити, пісок стає вологим, якщо його змочити.
Розвивати допитливість, тактильну чутливість, «мануальний інтелект» дитини, бажання пізнавати взаємозалежності у стані речей під час їх взаємодії.
Створити природне стимулююче середовище, у якому діти почуваються комфортно й захищено, виявляти творчу активність. Закріпити правила поводження з піском . Підвищувати мотивацію дитини до знань.