Магда Ірина Валентинівна

Дошкільного  навчального закладу  (ясла-садка)  №264

Освіта: Вища

Кваліфікація:  «Психолог. Практичний психолог»;  «Організатор дошкільного виховання,  вихователь дітей дошкільного  віку» - спеціаліст 1 категорії

Посада: практичний психолог

Педагогічне кредо в роботі з дітьми і дорослими :

Особисто - орієнтований підхід до кожної особистості незалежно від віку.

Основна ціль в роботі з дітьми : Розвиток особистості дитини.

До уваги учасників освітнього процесу, в умовах воєнного стану практичний психолог Ірина Валентинівна, надає фахові консультації за графіком: *для педагогічних працівників  - вівторок та четвер: 13.00 - 15.00; *для батьків - вівторок - четвер: 15.00 - 17.00.
консультації проводяться за телефоном 0505001178 в онлайн режимі консультація практичного психолога закладу може бути в любий зручний час для всіх учасників педагогчного процесу

Нормативно-правові документи щодо організації психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу в умовах воєнного стану у 2023/2024 навчальному році:

Нормативні документи щодо запобіганя насильству

Нормативні документи щодо запобіганя булінгу, мобінгу
Лист МОН від 18.04.2023 № 4/5449-23 «Щодо проведення в закладах освіти правопросвітницьких заходів до Міжнародного дня протидії булінгу (День боротьби з цькуванням)».

Нормативні документи щодо профілактики торгівлі людьми

Нормативні документи щодо впровадження гендерної рівності

Нормативні документи щодо формування життєстійкості, метального здоров'я

Нормативно правове забезпечення діяльності психологічної служби у системі освіти України в умовах дії воєнного стану.